Hobbit test ze znajomości lektury

Pobierz

Zawiera wszystkie powyższe pytania.. Sprawdź, co wiesz o perypetiach Bilba Bagginsa i jego wesołej krasnoludzkiej kompanii!Test jest króciutki i prosty.. zas odpowiedzi do pytań - po 60 sekund.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Bohaterom groziła śmierć w płomieniach.. Wymień 2 sytuacje, w których magia uratowała uczestników wyprawy.. Jak miał na imię hobbit?. .Test zawiera 30 pytań.. Zacznę od pytań łatwych, potem będą trudne.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem Johna Ronalda Tolkiena.Ten test powie, czy dobrze znasz lekturę "Hobbit".. Rozwiąż quiz!J.R.R.. Znajomość lektury Gustawa Herlinga Grudzińskiego pt "Inny Świat".. 270 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.. Test: Roak to: a) wilk .. - Gobliny produkowały: a) narzędzia i broń b) instrumenty muzyczne c) przedmioty ze złota d) zabawki dla dzieci Rozwiązanie - Thorin nosił przydomek a) Samotny Jeździec b) Pan .test dotyczący lektury szkolnej i zarazem pierwszej powieści J.R.R.. DODATKOWE: XII.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. Dlaczego?. Jaką funkcję miał pełnić Bilbo w drużynie?. Poziom trudno[ci: Zredni 1.. A - W Rivendell B - Na Samotnej Górze C - W .Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomości lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. by bozek_ania ..

Hobbit - test ze znajomości lektury.

TEST CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM NA PODSTAWIE "HOBBITA".. Udostępnij.. Cele quizu: Popularyzacja twórczości J.R.R.. Dla fanów Hobbita.. TOLKIENA Włożyli więc złoto do worków i objuczyli nimi kuce, wcale nie zachwycone tym przybytkiem.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. Tolkien "Hobbit czyli tam i z powrotem" Quiz czytelniczy ze znajomości lektury Quiz przeznaczony głównie dla uczniów szkół podstawowych kl. IV-VI.. TEST Z LEKTURY: Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Tolkiena.. W jaki sposób zginął smok Smaug?. 2012-05-24 23:06:48Hobbit_test_ze_znajomosci_lektury Author: k.wojciechowska Created Date: 10/18/2017 9:53:35 AM .Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Hobbit, czyli tam i z powrotem - test trudny Trudniejszy test ze znajomości Hobbit, czyli tam i z powrotem.. Również wraz z nim zmarł Fili i Kili.. Jak nazywa się główny bohater (hobbit).. Test wiedzy z lektury Ikar Jarosława Iwaszkiewicza.. W jakim rodzaju domu mieszkał Bilbo?. Posuwali się odtąd wolniej, bo przeważnie szli pieszo obok wierzchowców.. Sprawdzenie wiedzy uczniów z przeczytanej lektury.TEST CZYTANIA ZE ZROZUMIENIEM NA PODSTAWIE "HOBBITA".. Sprawdź swoją wiedzę!Dodatkowo załączam również test czytania ze zrozumieniem oparty na fragmencie z "Hobbita" wraz z kryteriami oceniania..

Hobbit - test ze znajomości lektury DRAFT.

TOLKIENA Tekst I: Włożyli więc złoto do worków i objuczyli nimi kuce, wcale nie zachwycone tymOdpowiecie na pytania test z lektury (Hobbit czyli tam i z powrotem) ?. Lektury 5 lat temu.. Zauważyłeś literówkę lub błąd?. Zaloguj się Załóż konto Menu Oferta edukacyjnaTest dla tematu: Hobbit, czyli tam i z powrotem (J. R. R. Tolkien).. ^^^ - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraHobbit, czyli tam i z powrotem | Inne lektury • streszczenie • bohaterowie • opracowanie • test.. Jeśli czytaliście Hobbita to nie będziecie mieć z tym testem żadnego problem!. Prościutki :) - Test 4free.PL - bezpłatne za darmo komponent na stronę www dla WebmasteraZobacz 6 odpowiedzi na zadanie: Pytania z lektury ,,Hobbit'' J.R.R Tolkiena.. Napisz do nas.. Tolkien Hobbit czyli tam i z powrotem?. Tolkiena.. Rozwiąż test ze znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem pióra J R R Tolkiena.. Jak się nazywa główny bohater książki.. Kim był Gandalf?. 1. tego to nie wiem xdd 2.Thorin umarł podczas bitwy pięciu armii.. Zapiski sowieckie.Plik test z lektury hobbit czyli tam iz powrotem.zip na koncie użytkownika tualekserza • Data dodania: 4 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.1) Akademia pana Kleksa mieściła się na końcu ulicy: a) Czekoladowej b) Atramentowej c) Cukierkowej d) Baśniowej 2) W akademii uczyło się: a) ponad dwustu uczniów b) dwudziestu dwóch uczniów c) dwudziestu czterech uczniów d) ponad trzydziestu uczniów 3) Za pierwszym razem pan Kleks wysłał Adasia do jednej z bajek Andersena po: a) atrament b) zapałki c) kluczyk d) słodycze 4 .Plik hobbit czyli tam i z powrotem test ze znajomosci lektury chomikuj.zip na koncie użytkownika monkiegomery • Data dodania: 22 sty 2015 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb.Józefa Lompy w Katowicach Filia w Jaworznie J.R.R..

"Hobbit" - test ze znajomości lektury DRAFT.

.Grupa B JAK DOKŁADNIE CZYTAŁEŚ "HOBBITA"?. cz.2 2014-12-30 16:48:18; Hobbit czyli tam i z powrotem pytania na kartkówce/sprawdzianie 2014-01-06 12:13:45; Na jakiej stronie mogę znaleźć całą treść lektury J.R.R.. Jak nazywaB siˇ gBówny bohater ksi|ki?. Skomentuj.. Czas odpowiedzi do pytań po 60 sekund.. Zawiera tylko te bardziej wymagające i szczegółowe pytania.Hobbit, czyli tam i z powrotem Test wiedzy, ze znajomo[ci lektury pt. "Hobbit, czyli tam i z powrotem" J.R.R.. Lecz kraj otwierał się przed nimi zielony; trawa rosła bujnie i hobbit z radością maszerował po niej.. Jak nazywa się główny bohater (hobbit).. Tolkien'a.. Jaką moc posiadał pierścień znaleziony przez Bilba?. Tolkiena.. Edit "Hobbit" - test ze znajomości .SPRAWDZIAN ZE ZNAJOMOŚCI TREŚCI LEKTURY- Tolkien " Hobbit czyli tam i z powrotem" 1.. Dla fanów Hobbita.Książka bardzo szybko zyskała sobie spore grono fanów, a kontynuację wydarzeń z powieści Hobbit autor umieścił w kolejnym swoim dziele zatytuowanym Władca Pierścieni.. Hobbit, czyli tam i z powrotem.. 3.Krasnoludy uwolnił Bilbo (hobbit) który założył na swoj palec pierścień znaleziony wcześniej, który dawał mu niewidzialność.. Gdzie mieszkaB gBówny bohater ksi|ki?. Jaka była rola Bilba w wyprawie?. 11Hobbit, czyli tam i z powrotem - test znajomości lektury Test znajomości lektury Hobbit, czyli tam i z powrotem..

Jak miał na imię hobbit?

Inny świat.. 6.Test z lektury "Syzyfowe Prace" - Test z lektury ,,Ten obcy" - Test z lektury "Karolcia" - Hobbit - test - Test z lektury Zaczarowana zagroda"Hobbit, czyli tam i z powrotem" (lektura obowiązkowa) - test ze znajomości lektury, plik: -hobbit-czyli-tam-i-z-powrotem-lektura-obowiazkowa-test-ze-znajomosci-lektury.pdf (application/pdf) NOWE Słowa na start!. 4.O śmierci Smauga (smoka) poinformował krasnoludy stary kruk..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt