Narodowego funduszu ochrony środowiska w ramach programu moja woda

Pobierz

Jeszcze tylko do 10 czerwca potrwa program "Moja Woda" fot. Shutterstock.. To kolejna inicjatywa Ministerstwa Klimatu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, które zainwestują 100 mln zł w łagodzenie skutków suszy w Polsce.Dofinansowanie w wysokości do 85 proc. kosztów - maksymalnie 5 tys. zł - będzie można uzyskać z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w ramach programu "Moja woda" na prowadzenie małej retencji wody - zapowiedział we wtorek w Sulejówku (Mazowsze) prezydent Andrzej Duda.Dzięki inwestycjom wykonanym w ramach pierwszej odsłony programu "Moja woda" zdolność retencjonowania wody w Polsce została zwiększona o milion metrów sześciennych.. Ministerstwo Klimatu i Środowiska przypomina, że elektroniczne wnioski do wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej w ramach II .MOJA WODA.. Misją Narodowego Funduszu jest skuteczne i efektywne wspieranie działań na rzecz środowiska ze szczególnym uwzględnieniem działań służących absorpcji środków zagranicznych obsługiwanych przez NFOŚiGW.. Strona główna Prawo i dotacje.. Program jest inicjatywą Ministerstwa Klimatu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, jego celem jest łagodzenie skutków suszy w Polsce.Elektroniczne wnioski do wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej w ramach II naboru w programie "Moja Woda" można jeszcze składać do 10 czerwca - przypomina w .Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza od dnia 22.03.2021 wznowienie naboru wniosków dla zadań realizowanych w ramach Programu Priorytetowego "Moja Woda" na lata 2020-2024"..

Chcemy uruchomić nową edycję programu ...Program "Moja Woda" potrwa do 10 czerwca.

To kolejna inicjatywa Ministerstwa Klimatu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, które zainwestują 100 mln zł w łagodzenie skutków suszy w Polsce.NAJNOWSZY: Program "Moja woda".. Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Gdańsku ogłasza nabór wniosków o dofinansowanie dla zadań wpisujących się w program priorytetowy "Moja Woda" edycja 2021, realizowany we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.16 Wojewódzkich Funduszy Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej od poniedziałku przyjmują elektroniczne wnioski w drugiej edycji programu "Moja woda".. 100 mln z rozeszło się w dwa miesiące - zaznaczył.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Toruniu informuje, iż uchwałą Zarządu Nr 1041/20 z dnia 09.10.2020 r. wydłużony został termin realizacji zadań współfinansowanych z Programu Priorytetowego "Moja Woda", z sześciu do dwunastu miesięcy od dnia złożenia wersji papierowej wniosku.Elektroniczne wnioski do wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej w ramach II naboru w programie "Moja Woda" można jeszcze składać do 10 czerwca - przypomina w poniedziałek Ministerstwo Klimatu i Środowiska.. Środki przeznaczone na realizację programu wspierającego przydomową retencję wyniosły ponad 100 mln zł z budżetu Narodowego Funduszu oraz 4,67 mln zł od wojewódzkich funduszy..

W Światowy Dzień Wody, 22 marca 2021 r., Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej uruchamia drugą odsłonę programu "Moja Woda".

Dofinansowanie w wysokości do 85 proc. kosztów - maksymalnie 5 tys. zł - będzie można uzyskać z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w ramach programu "Moja woda" na prowadzenie małej retencji wody - zapowiedział w Sulejówku (Mazowsze) prezydent Andrzej Duda.Autor: PAP 10 maja 2021 16:16.. Wnioski o dotacje do 5 tysięcy złotych na przydomowe instalacje zatrzymujące wody opadowe i roztopowe można składać do wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej.. Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje, zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe, będzie można otrzymać z nowego programu "Moja Woda".. To kolejna inicjatywa Ministerstwa Klimatu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, które zainwestują 100 mln zł w łagodzenie skutków suszy w Polsce.Program "Moja Woda" w 2021 roku.. zostaną podane do wiadomości w późniejszym terminie.Nabór wniosków w ramach nowej edycji Programu Moja Woda Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie ogłasza od dnia 22.03.2021 roku nabór wniosków dla zadań realizowanych w latach 2020-2024, wpisujących się w Program Priorytetowy "Moja Woda" na lata 2020-2024.. Celem inicjatywy jest łagodzenie skutków suszy w Polsce.Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie ogłasza nabór wniosków w ramach Programu priorytetowego "Moja woda", realizowanego we współpracy z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej..

Elektroniczne wnioski w ramach II naboru w programie "Moja Woda" można jeszcze składać do 10 czerwca; fot. unsplash.com.

To kolejna inicjatywa Ministerstwa Klimatu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, które zainwestują 100 mln zł w łagodzenie skutków suszy w Polsce.. Celem programu jest ochrona zasobów wody poprzez zwiększenie retencji na terenie posesji przy budynkach jednorodzinnych oraz wykorzystywanie zgromadzonej .Dofinansowanie w wysokości do 85 proc. kosztów - maksymalnie 5 tys. zł - będzie można uzyskać z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w ramach programu "Moja woda" na prowadzenie małej retencji wody - zapowiedział we wtorek w Sulejówku (Mazowsze) prezydent Andrzej Duda.Do 5 tys. zł dotacji na przydomowe instalacje, zatrzymujące wody opadowe lub roztopowe, będzie można otrzymać z nowego programu "Moja Woda".. Informacja o naborach wniosków w roku 2021.. Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi ogłasza od dnia 01.07.2020 roku nabór wniosków dla zadań realizowanych w ramach Programu Priorytetowego "Moja Woda" na lata 2020-2024".Dofinansowanie w wysokości do 85 proc. kosztów - maksymalnie 5 tys. zł - będzie można uzyskać z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w ramach programu "Moja woda" na prowadzenie małej .Dofinansowanie w wysokości do 85 proc. kosztów - maksymalnie 5 tys. zł - będzie można uzyskać z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w ramach programu Moja woda na prowadzenie małej .Dofinansowanie w wysokości do 85 proc. kosztów będzie można uzyskać z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w ramach programu Moja Woda - zapowiedział w Sulejówku prezydent Andrzej Duda.Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej..

Podmioty mogące ubiegać się o ...Nabór wniosków dla zadań realizowanych w ramach Programu Priorytetowego "Moja Woda" na lata 2020 -2024.

W lipcu rusza dofinansowania w programie "Moja woda".. Nabór wniosków rozpocznie się w lipcu.Zarząd Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie ogłasza od dnia 22.03.2021 roku nabór wniosków dla zadań realizowanych w latach 2020-2024, wpisujących się w Program Priorytetowy "Moja Woda" na lata 2020-2024.Uruchomienie Programu "Moja Woda" w 2021 roku planowane jest po uzgodnieniach z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, w I kwartale 2021 roku.. Elektroniczne wnioski do wojewódzkich funduszy ochrony środowiska i gospodarki wodnej w ramach II naboru w programie "Moja Woda" można jeszcze składać do 10 czerwca - przypomina w poniedziałek Ministerstwo Klimatu i .Namawiał do korzystania z dotacji na budowę małej retencji z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w ramach programu "Moja woda".. Dofinansowanie na przydomowe instalacje retencyjne - Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska poprzez Wojewódzkie Fundusze Ochrony Środowiska planuje w ramach programu "Moja woda" dofinansowywać powstawanie przydomowych oczek wodnych i instalacji przechwytujących deszczówkę.. Pierwszy nabór w programie "Moja Woda" został uruchomiony 1 lipca 2020 roku.. NFOŚ przeznaczy 100 mln .Dofinansowanie w wysokości do 85 proc. kosztów - maksymalnie 5 tys. zł - będzie można uzyskać z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska w ramach programu Moja woda na prowadzenie małej retencji wody - zapowiedział w Sulejówku (Mazowsze) prezydent Andrzej Duda.Program Moja Woda: Aż 85 proc. dofinansowania na małą retencję..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt