Ciekawe tematy na referat

Pobierz

Do czego w dzisiejszych czasach potrzebny jest "savoir vivre"?. Ja chciałam założyć segregator z takimi referatami i tam bym miała wszystkie.. :)TEMATY referatów/prezentacji Z FIZYKI PROMIENIOTWÓRCZOŚĆ - korzyści i zagrożenia Słońce i inne obiekty w Układzie Słonecznym Zjawiska fizyczne w samochodzie Dlaczego samoloty latają?. Mam dowolność wyboru.. Oferta edukacyjna na rok szkolny 2021/2022.. A + B = { a + b: a ∈ A, b ∈ B }.W treści listu uwzględnij dyskusje Lulka i Cezarego oraz wiedzę na temat doświadczeń rewolucyjnych Cezarego 2021-11-01 15:41:57 Hej Kochani, jak się uczyć żeby się nauczyć?. Nie wiem, czy będziesz mógł cos pokazywać, ale jeśli tak to jest na tej stronce kilka ciekawych obrazków i rysunków.. Możesz tez wziąć po uwagę rozbiory polskie.Referat na temat lenistwa 2016-05-03 18:52:16; Ciekawy temat na referat związany z Biblią?. 3.Odpowiedzi na te pytania mogą dać studentowi interesujący temat, który jest aktualny i odpowiedni dla dzisiejszego społeczeństwa.. Unikaj emocjonalnego stylu i zbędnych ozdobników.. Wolał(a)byś mieszkać w mieście czy na wsi?. 42.Wickiana - zbiór dokumentów z epoki na temat Reformacji w Szwajcarii; Wiec Unite the Right w Charlottesville, 2017; Wielka Historia Powszechna Trzaski, Everta i Michalskiego, Warszawa 1937 - 1939; Wielka Recesja - szczyt ok. 2009 roku; Wielka Rumunia; Wielka zaraza w Marsylii 1720; Wielki głód w Chinach 1959 - 1961; Wielki głód w Bengalu, 1770tzn ma to być jakiś temat, który zachęci do dyskusji, podam jakie już były np. aborcja, eutanazja, hipnoza, nagrody darwina, atak na WTC itp. Macie może jakieś pomysły na ciekawe tematy które można by omówić..

Znacie jakieś ciekawe tematy na referaty?

Mapa strony Przejdź do treściZ relacji uczniów wynika, że tematy wypracowań jakie pojawiły się na tegorocznym egzaminie ósmoklasisty to: 1.. Podręcznik, str. 318-321 (Przeczytaj bardzo uważnie tekst, najlepiej - dwa razy!. Powiem Ci także, co zrobić przed i po wyborze tematu pracy licencjackiej z marketingu.ja myślę że najlepszy jest referat o jakiejś osobie np. jakiś święty, albo tak jak proponuje Golf na temat innych religii.. Czy nasz ubiór na codzień może decydować o naszym życiu - prywatnym i zawodowym?. Dlaczego?. W argumentacji odwołaj się do wybranej lektury obowiązkowej oraz do innego utworu literackiego.. Opowiadanie adiutanta" A.Mickiewicza - zapoznanie się z lekturą obowiązkową.. A może fizyka jądrowa albo teoria Wielkiego Wybuchu?. Powiedz o zbiorze Cantora w kontekście twierdzenia Steinhausa.. 2.Zbiór przykładowych tematów do dyskusji wraz z tłumaczeniem.. Z kolei C+C =[0,2], C + C = [ 0, 2], gdzie A+B ={a+b: a∈A, b∈B}.. « Starszy wątek | Nowszy wątek ».Plik ciekawe tematy na referat z religii.pdf na koncie użytkownika dgallagher1676 • Data dodania: 1 kwi 2016 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyświetlenia reklam dopasowanych do Twoich potrzeb..

Zrób dokładny plan referatu.

Kto w realnym świecie zasługuje na miano superbohatera?. 2010-12-08 14:39:11Dowiedz się, jak napisać przekonujący esej, korzystając z listy 100 tematów uporządkowanych według stopnia trudności.. komet to napisz.Tematy szkoleń rad pedagogicznych.. Na pierwszym zebraniu w danym roku szkolnym można zasugerować przykładowe tematy i poprosić rodziców o wybór.. Tematy zapisane czcionką pogrubioną korespondują z kierunkami polityki oświatowej państwa w roku szkolnym 2021/2022 oraz z zadaniami nadzoru pedagogicznego dla kuratorów oświaty.16.03.2010, 16:19 RE: Temat na prezentację.. W poniższym zagadnieniu przedstawimy bardzo ciekawe zagadnienie psychologiczne - PTSD (Post Traumatic Stress Disorder - zespół stresu pourazowego).Magister na 5 Temat pracy dyplomowej 7 listopada 2017 9 sierpnia 2021 Brak komentarzy W tym artykule przedstawię Ci przykładowe tematy prac licencjackich z marketingu.. Szukam tematu prezentacji na lekcję fizyki.. Zwróć uwagę na przypisy.. Dlaczego portale społecznościowe stały się tak popularne?. Na pewno jednym z nich jest wybór odpowiedniego tematu.. będę to robił w Powerpoincie.Wydział oferuje studia na atrakcyjnych kierunkach, także w języku angielskim.. Jeśli wygłaszasz referat, zwróć uwagę na tempo mówienia i dykcję.. Z góry dziękuję Wam za pomoc, w końcu coś co dla mnie jest ciekawe nie koniecz.ja uwielbialam pisac wypracowania na tego typu tematy, zrob cos niebanalnego i interesujacego..

Dostosuj styl do odbiorców referatu.

Myślałem nad podróżowaniem w czasie, co Wy na to?. 2010-06-13 19:26:59; Na jaki ciekawy temat przygotować referat z historii?. Ma zaciekawić klasę, jest to gimnazjum.. A także porównanie do dzisiejszych czasów, gdy przeciętny użytkownik komputera, zna tylko skróty: "ctrl +c" i "ctrl+v".. 2021-10-24 08:55:49Temat #21: "Reduta Ordona.. "Życie bez myszki" - czyli opisanie czasów, gdy owy wynalazek nie istniał.. Znajdź najlepszy temat dla swojego przekonującego eseju.Ciekawy temat na referat.. Oto kilka przykładowych tematów: a) Rozporządzenia Ministra, wybrane akty prawne z zakresu praw dziecka, bezpieczeństwa, prawa karnego i opiekuńczego.Czy lepiej jest znać się po trochu na wszystkim, czy mieć bardzo zgłębioną jedną dziedzinę?. 2011-10-19 20:33:00; Macie jakiś ciekawy temat na referat z infy ?. Jeśli C⊂[0,1] C ⊂ [ 0, 1] jest zbiorem Cantora, to jego miara Lebesgue'a wynosi zero.. Później wykaż przydatnych skrótów klawiszowych.. Pisz zrozumiale i zwięźle.. Chemia jądrowa Jeśli interesujesz się energią jądrową oraz jej skutkami i zastosowaniami na świecie, możesz chcieć zbadać jej pochodzenie w użyciu broni, produkcji energii i skutkach promieniowania jądrowego.Epigeit - organizm rosnący na glebie (np. niektóre porosty) Fale PGO - sen; formy ochrony przyrody w Mrokowie; fosfolipidy cholinowe; fragmentacja ekosystemów; Krąg dynamiczny - botanika/fitosocjologia; Lipostruktura; Saturn - aligator, którego miał szczególnie lubić Adolf HitlerCiekawe tematy na referat z informy..

Język referatu powinien być prosty i konkretny.

Jakby Ci czegoś brakowało na jakiś konkretny temat dot.. To nie jest trudne a nie będzie się miał czego przyczepić że coś źle napisała czy cośWitajcie.. Uwaga!Niepłodność — metody leczenia, kwestie moralne Osteoporoza — cichy złodziej kości Pandemie — co przyniesie przyszłość Pięć sposobów na lepsze zdrowie Plaga stulecia Pokrzepianie chorych w stanie terminalnym Pomoc dla cierpiących na depresję Rady przydatne dla seniorów Starość — jak sprostać wyzwaniom Wirusowe zapalenie wątroby typu B — cichy zabójca Wychowywanie dziecka z zespołem Downa — zadanie trudne, ale wdzięczne Zdrowe matki, zdrowe dzieciTematy powinny być dopasowane do danej klasy, zasugerowane przez rodziców.. Zadbaj o bogate i zróżnicowane źródła referatu i uporządkuj je.. 2015-05-24 11:41:39; Zna ktoś może temat na ciekawy referat z chemii ?. HISTORIA PODBOJU KOSMOSU - najważniejsze fakty Budowa i zasada działania elektrowni atomowejPolecam napisać referat o 2 wojnie światowej była bardzo interesująca, będziesz mogła się wykazać i wiedza pozostanie, która z pewnością Ci się przyda..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt