Kartkówka z lektury kajko

Pobierz

Pytania zawarte w tescie.Test z lektury pt. Katarynka" - Boleslawa Prusa.Jak sprawdzić wiedzę z lektury?. Część 2.. Szkoła latania - test wiedzy.. Część 1.. Zapisano z docer.pl.. Pierwszy czar koralika to: A Latająca taksówka C Latający dywan B Latający smok 10.. Twój wynik: 6/6 Znakomicie!. Regulamin Polityka prywatności Polityka cookies Przegląd treści Dla rodziców Dla szk .W tym quizie sprawdzisz ile zapamiętałeś z lektury Kajko i Kokosz szkoła latania.. a) nic b) gruszkę c) eliksir d) fujarkę 9) Gdzie chodzi Kokosz o 9 : 15 ?Trudny test z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, pytający o najdrobniejsze szczegóły.. Jest bohaterem bardzo pozytywnym, choć zdarza się, że ulega pokusom.. Test składa się z 11 prostych pytań, na które uczniowie nie muszą odpowiadać pełnym zdaniem.. Kartkówka sprawdza wiedzę na temat lektury Jana Brzechwy "Akademia pana Kleksa".. Test składa się z 12 pytań.. Gdzie Karolcia znalazła koralik?. Przeczytałeś opracowanie - sprawdź czy zdasz na 6.Temat: Sprawdzenie znajomości lektury "Kajko i Kokosz.. Mikołajek - test znajomości lektury.Wypracowanie z kajko i kokosz 18 stycznia 2021 03:29 Teksty Na przybyszów spada grad kamieni, w związku z czym Kokosz proponuje nocleg u swojej ciotki Jagi.Znasz.Szkoła latania" Janusza Christa to aktualna lektura w szkołach.René Goscinny, Jean-Jacques Sempé, "Mikołajek" - test z lektury..

6 p.Test wiedzy z lektury Kajko i Kokosz.

Praca z tekstem - uczniowie otwierają komiksy na stronie 3, na której zaczyna się historia,O autorze.. Jeśli potrzebujesz opracowania bądź testu z jakiejś lektury skontaktuj się ze mną a postaram się taki materiał przygotować.Kajko i Kokosz.. Rozwiąż i sprawdź swoją znajomość lekturyTest z lektury Kajko i Kokosz: Szkoła latania, poziom trudnyTemat: Podsumowujemy wiadomości z lektury Dziś czeka ię teścik podsumowujący lekturę.. Przypomnij sobie przygody słowiańskich wojów i ich starć ze Zbójcerzami i sprawdź, ile pamiętasz z lektury!Kajko i Kokosz.. Zdarza się, niestety dość często, że uczeń, który nie przeczytał książki tylko streszczenie lub obejrzał film, otrzymuje lepszą ocenę niż ten, który przeczytał.W tym quizie sprawdzisz ile zapamietales z lektury Kajko i Kokosz szkola latania.. Proszę, abyście wypełnili go samodzielnie i uczciwie - bez pomocy innych osób.. Śnieżne kule poszły w ruch Sprawdzian na wejście, kartkówka, odpowiedź- te tradycyjne metody są dobre, ale warto zrobić coś innego, oryginalnego, zaskakującego dla uczniów.. Umiejetnosc interpretacji komiksowych obrazkow, wyciaganie wnioskow na temat postaci i swiata przedstawionego.. Szkoła latania.. Nie musisz ich przepisywać.. Jest niewielkiego wzrostu, ale świetnie włada mieczem i strzela z łuku.. Rozwiąż test!A Z telewizji B Od sąsiada C Z południowej gazety 8..

Szkoła latania- test z lektury - Teleturniej.

Szukaj.. Rozwiąż test i sprawdź swoją wiedzę.Test: Józef sądził, że jego aresztowanie to żart, który mogli mu spłatać: a) lokatorzy domu, w którym mieszkał b) kuzyni c) koledzy z banku d) przyjaciele.Kartkówka ze znajomości treści lektury Antoine da Saint Exupe'ry "MAŁY KSIĄŻĘ" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. 0 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych 0.Kajko i Kokosz: Szkoła latania - test wiedzy.. Zaloguj się aby ocenić lub skomentować publikację.. Co rozbolało Mirmiła w drodze na Łysą Górę?. Szkoła latania" 1.. Czas na pracę z testem: 60 minutJak dobrze znasz "Kajko i Kokosz"?. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Tagi dla tego testu: Kokosz, KajkoKartkówka sprawdzająca poziom wiedzy na temat lektury "Akademia pana Kleksa".. Szkoła latania" to lektura sugerowana dla klasy 4-6.. Najbardziej chytra z czarownic w książce to: A Florencja B Baba Jaga C Filomena 11.znajdziesz tutaj .Karty pracy, kartkowki, sprawdziany / Kartkowka - znajomosc tresci lektury - "KAMIZELKA" listopad 9, 2016 ; Kartkowka - znajomosc tresci lektury - "KAMIZELKA" Podglad zalacznika.. Rozwiąż test.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość lektury - Quiz // odp..

Sprawdzamy znajomość lektury - Krzyżówka // odp.

Wystarczy, że podadzą .Akcja inspiracja - zamiast kartkówki z lektury Uczę już "naście" lat.. Powiązane z testem.. Kolejność zdarzeń - Łamigłówka z hasłem // odp.Test z lektury "Katarynka" - noweli napisanej przez Bolesława Prusa.. Zapraszamy do działu testów wiedzy i quizów z lektur szkolnych i nie tylko.. Jak dobrze znasz komiks Kajko i Kokosz: Szkoła latania?. Zaznacz poprawną odpowiedź.. Często podnosi kasztelana Mirmiła na duchu, szuka najlepszego rozwiązania problemów.. Nigdyopowiedzenia jednej z przygód ukazanych w komiksie Kajko i Kokosz.. Szkoła latania.. Przeczytaj.. Zgadywanki Zdrapki Litery Przetrwania Opowiadania Losowy quiz.Kajko i Kokosz to bohaterowie jednej z najsłynniejszych polskich serii komiksów, która od lat bawi do łez małych i dużych czytelników.. Nawiązanie do treści poprzedniej lekcji i rozmowa na temat różnic pomiędzy komiksem a opowiadaniem - wykonanie przez dzieci zadania 1 z kart pracy.. Sprawdź się!. Testy Testy na czas Głosowania Co wolisz?. 1) Czarownica Jaga mieszkała w chatce uplecionej z: a) wikliny b) gałęzi c) trzciny d) słomy 2) Utracone siły miał przywrócić Łamignatowi pewien przedmiot, to: a) czarodziejski flet b) czarodziejskie skrzypce c) czarodziejska fujarka d) czarodziejski bęben 3) Hegemon .a) na miotle b) na latającym dywanie c) w samolocie 7) Gdzie pojechali Kajko i Kokosz z Mirmiłem i bolącym zębem ?.

Test znajomości lektury Proces Franza Kafki Zawiera 25 pytań.

Lektury_Szkolne Przygotowuję i opracowuję testy z lektur szkolnych, charakterystyki postaci i streszczenia.. Świetnie sobie poradziłeś z tym testem.My do piero to omawiamy.Super quizKajko i Kokosz-Szkoła Latania Test wiedzy z lektury.. Zapraszamy!. test dodany 14 lat.. Proponuję zatem, aby uczniowie nie notowali pytań, tylko od razu same odpowiedzi.. Więcej »SZKOŁA LATANIA.. Test z odpowiedziami Powtórzenie Fiszki Przeglądaj pytania z testu.. A Na chodniku przed domem B Na dywanie C W szparze drewnianej podłogi 9.. Sprawdź, czy znasz szczegóły tej historiiJeszcze nie rozwiązywałeś/aś tego testu.. Co Kajko i Kokosz wymyślili w nocy na Łysej Górze?. Gratulację!. Część 3.. Rozwiąż quiz i sprawdź!. Do klasycznego kanonu ich przygód należy wyprawa do Szkoła latania.. Autorem książki jest Janusz Christa.. Szkoła latania".. Pierwsza część cyklu o przygodach łobuziaków, którzy potrafią świetnie się bawić w każdych okolicznościach!. a) do stolarza b) do kowala c) do rybaka d) do ciotki Kokosza ( Jagi) 8) Co Jaga podarowała Łamignatowi żeby poczuj siłę ?. Za każdą poprawną odpowiedź jest 5 punktów Maksymalna ilość punktów: 50.. Nigdy nie wymagałam pełnych zdań (oczywiście tylko w przypadku .Kajko - inteligentny i odważny przyjaciel Kokosza.. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Kajko i Kokosz: Szkoła lataniaKartkówka ze znajomości treści lektury Charles Dickens "OPOWIEŚĆ WIGILIJNA" Kartkówki z lektury umieszczane na moim blogu mają za zadanie jedynie sprawdzić znajomość lektury.. Od lat obserwuję reakcje uczniów na kartkówkę i ocenę z niej.. Tagi #katarynka #boleslawprus #prus #lekturyszkolne #lektura Inne tryby testu..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt