Ćwiczenia na tablicę interaktywną angielski

Pobierz

.tworzymy materiały na tablicę interaktywną do użycia podczas lekcji gry mogą służyć jako ćwiczenia i powtórzenie dla uczniów w domu w formie zabawy uczniowie sami mogą tworzyć gry, quizy, aplikacje w ramach powtórzenia materiałuSuper Simple Learning - wspaniałe piosenki, gry, zabawy, karty do druku.. Gry, znajdujące się w aplikacji, dostosowują się poziomem trudności do umiejętności gracza, dzięki czemu .Wszystkie swoje zadania znajdziecie po kliknięciu na szarą postać w prawym górnym rogu - to Wasze konto.. W cenie produktu kupujący otrzyma licencję na 5 stanowisk komputerowych.Re: tablica interaktywna na lekcji języka angielskiego Post autor: olla26 » 2010-03-20, 21:16 jest to skrzyneczka, pudełko wielkości 10x15 cm, którą podpina się do komputera.. Strona wydawnictwa Oxford University Press oferuje ćwiczenia gramatyczne na trzech poziomach: podstawowym, średnio zaawansowanym i zaawansowanym.Ćwiczenia na tablicy interaktywnej 24 lipca, 2013 · by moovemn2012 · in Tablica interaktywna .. , Napij się wody!. , Bieg w miejscu przez 60 sekund.. Zapraszamy do skorzystania z bezpłatnego okresu testowego.Ćwiczenia Cambridge English dla najmłodszych - wspólna nauka angielskiego poprzez testy Cambridge English: Pre-A1 Starters, A1 Movers, A2 FlyersTablica interaktywna w naszej klasie Tablica interaktywna w naszej klasie Różne ciekawe propozycje Digipuzzle Digipuzzle Gry edukacyjne z których można korzystać poprzez tablicę interaktywną..

Wszystko czego potrzebujesz na lekcji języka angielskiego.

Ta tablica wyników została wyłączona, ponieważ Twoje opcje różnią się od opcji właściciela zasobu.Nowy Pakiet składający się z programu Uczeń Na Start i książek Wydawnictwa Harmonia- EDYCJA LIMITOWANA!. Lekcja otwarta dla rodziców i dziadków.Plik na tablicę interaktywną SMART - SMART Notebook 17.1. , Napij się wody!. Oprogramowanie pozwala na wykonywanie ćwiczeń edukacyjnych z J. polskiego, Matematyk, Przyrody oraz J. angielskiego.. Polecam gorąco, tym bardziej że strona działa na tabletach, ale na tablicy interaktywnej również :)Re: tablica interaktywna na lekcji języka angielskiego Post autor: mgosiak » 2011-07-12, 21:44 jestem teraz na etapie tablic interaktywnych.. , Zrób deskę przez minutę.. Widząc listę zadań klikamy na wybrane, a pod otwartym ćwiczeniem są przyciski: Save, Share i Download.Wystarczy kliknąć na Share, skopiować podany link i wysłać uczniom.Możecie też przesłać im bezpośrednio przez Google Classroom lub Microsoft Teams, ale do tego .Konspekt lekcji z języka angielskiego z wykorzystaniem tablicy interaktywnej.. Wskazówka: Przed lekcją warto sprawdzić , czy na komputerze podłączanym do tablicy interaktywnej mamy odpowiednie wtyczki i\lub oprogramowanie do odtworzenia wybranego materiału - najczęściej .Ćwiczenia interaktywne i gry online ułatwiające zapamiętanie słownictwa i naukę angielskiego dla uczniów szkoły podstawowejProgramy do tablic interaktywnych, materiały cyfrowe, aplikacje multimedialne i treści interaktywne do języka angielskiego przeznaczone na tablicę multimedialną do klasy, dla przedszkola, dla szkoły podstawowej, liceum i szkół językowych.8 Najlepszych interaktywnych stron z ćwiczeniami z gramatyki angielskiej online Oxford Practice Grammar Online..

Odsłon: 50 Pomysły na matematyczne ćwiczenia na tablicę interaktywną .

Kotki mają za zadanie wybierać kłębki wełny, na których znajdują się odpowiednie składniki.. Zestaw ćwiczeń na tablicę interaktywną wspierających nauczycieli klas pierwszych w pracy z grupą dzieci zróżnicowaną pod względem wieku i kompetencji.. Staram się dać tylko gotowe pomysły.. .Wykorzystanie tablicy i oprogramowania skraca czas przygotowania do zajęć.. Więcej na ten temat przeczytasz w poprzednim wpisie .. przed wakacjami rozmawiałam z dyrektorem o zakupie takiej do sali językowej i prosił żebym przygotowała dla niego jakieś oferty.Świetne ćwiczenie na dopełnianie do 10.. Schemat ćwiczeń.. Jest wiele innych ciekawych stron, ale tam musielibyście tworzyć ćwiczenia od nowa.Zdobywcy wiedzy to program do tablicy interaktywnej, który świetnie sprawdzi się w każdej szkole i przedszkolu.. Nauka programowania Nauka programowania Sieciaki Sieciaki Bezpieczna strona dla dzieci.Matematyka.. Język angielski (4) Język polski (2) .. Narzędzia na tablicę interaktywną 2020 (15) grudnia (10) października (3) września (2) 2017 (1) stycznia (1) 2016 (12) .Interaktywne zabawy matematyczne nadają się zarówno do ćwiczeń w domu pod okiem rodzica, jak również w szkole na lekcjach matematyki czy zajęciach wyrównawczych..

Przedmiot: język angielski, klasa 3b, grupa 11 Temat: My Granny is cool.

Tak wyglądają przykładowe zajęcia z tablicą interaktywną w grupie dziecięcej (9 lat).Język angielski ćwiczenia do wydruku dla dzieci, uczniów szkoły podstawowej.. Autor: Anna Dołżyńska, Agnieszka Drowanowska Zespół Szkół Społecznych nr 3 Białostockie Towarzystwo Oświatowe : Zgłoszone przez: Anna .21 maja 2019 r. - Maraton interaktywny z Family & Friends 3.. Karty pracy do druku i ćwiczenia online tutaj.Poptropica English Word Games Aplikacja mobilna (na telefon lub tablet), która pomoże opanować słownictwo z różnych zestawów tematycznych i utrwalić wiedzę z lekcji.Dzięki aplikacji nauka stanie się wspaniałą zabawą i żywo zainteresuje dzieci w wieku od 6 do 10 lat.. Poniżej zaprezentowany został schemat opracowywania własnych interaktywnych ćwiczeń.. Dostęp do materiałów audio i wideo jest prosty i nie wymaga dodatkowych sprzętów.. EuroPlus+ Angielski dla nastolatków .. Uczniowie z klasy 4b biorący udział w projekcie unijnym "Uniwersytet uczniowski szansą na lepszą przyszłość" podczas zajęć z języka angielskiego przypomnieli sobie całość słownictwa z podręcznika Family & Friends 3.Ćwiczenia interaktywne są zbliżone do elementów gier komputerowych tak lubianych przez uczniów.. Interaktywne zapisy nagrań stanowią niewyczerpane źródło dodatkowych ćwiczeń pozwalających utrwalić słownictwo oraz poprawić wymowę.Wystarczy, ze klikniecie na zdjęcie, a zostaniecie przeniesieni do danej gry, dlatego koniecznie zapiszcie tę stronę:D Wspominam to co możemy zrealizować tylko na tablicy interaktywnej (bez telefonów uczniów)..

1.Uwaga: Na tablicy również możemy wykorzystać filmy i ćwiczenia z Khan Academy.

Dzieci mogą uczyć się także samodzielnie, ponieważ program natychmiast informuje, czy odpowiedź do danego zadania jest błędna czy poprawna, a także czy całe zadanie .Ta tablica wyników jest obecnie prywatna.. , Krążenia ramion - 15 sekund., Stój na jednej nodze przez minutę.. Przestawienie się na pracę na innej tablicy interaktywnej nie powinno być problemem, gdyż wystarczy .Na stronie jest mnóstwo ciekawych łamigłówek matematycznych takich jak Sudoku, Tangramy, Filimino, Wiża Hanoi, Deduktomino oraz wiele innych.. Imię i nazwisko nauczyciela: Jolanta Obst.. , Podskocz 5 razy, daj z siebie wszystko!. Ta tablica wyników została wyłączona przez właściciela zasobu.. Zaprezentowane ćwiczenia dotyczą nauczania języka angielskiego w edukacji początkowej..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt