Spotkanie nad morzem sprawdzian

Pobierz

Kolejny test z serii lektur.. Tu wpisz swój kod.. Główna bohaterka książki miała na imię: a. Danusia b. Beata c. Dorota.. Jak nazywał się dom, w którym przez wakacje mieszkała główna bohaterka?1) Jak ma na imię główna bohaterka?. Dom pani Ady nazywano pisanką, bo: a. mieszkańcy lubili malować jajka na Wielkanoc, b. był bardzo kolorowy,Home.. Judyta Śliwińska Pomysł na lekcję - plik pdf Jestem współtwórcą atmosfery w klasieJadwiga Korczakowska "Spotkanie nad morzem".. Wymień trzy zabawy dziewczynek.. C. na kolonie.Lub wypełnij Test sprawdzający znajomość lektury klasy IV szkoły podstawowej "Spotkanie nad morzem" Jadwigi Korczakowskiej.. Usposobienie: Danusia jest raczej samotniczką.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Czas na odpowiedź: 10sekund.. Jacy goście przebywali w Pisance?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. 2.Mama Danki ma na imię: a)Irena b)Katarzyna c)Teresa.. B.w góry.. 1.Dokad wyjechala Danusia w czasie wakacji .. Pobyt nad morzem korzystnie wpłynął na jej wygląd.. Właściwie niezbyt jej się tu podobało.. Tym razem to Następnie rozmawiamy o uczniowskich wrażeniach z pobytów nad morzem.. Uporządkuj chronologicznie podane niżej wydarzenie:Sprawdzian ze znajomości lektury kl.IV Jadwigi Korczakowskiej pt. "Spotkanie nad morzem" Zaznacz poprawną odpowiedź..

Spotkanie nad morzem.

Są to testy wiedzy, ale też quizy rozrywkowe, ankiety z popkultury.. Spotkanie nad morzem.. Jak nazywał się pies pani Ady?. Jeśli uważasz, że którykolwiek z materiałów zamieszczonych na kanale narusza Twoje prawa autorskie, proszę niezwłocznie napisz do mnie na adres: tatam.morzem korzystnie wplynal na jej wyglad.Wiecie gdzie moge znalezc sprawdzian z lektury spotkanie nad morzem?. Zwracam uwagę na to, w jaki sposób o morzu mówi niewidoma Elza.Lektura spotkanie nad morzem test to częsty temat wpisów na blogach w portalu pinger.pl.. Przewiń.test sprawdzający znajomości z baśni andersena; spotkanie nad morzem; wszystkie jego TESTy »Lektura ,,Spotkanie Nad Morzem" Test z lektury dla klas IV ,,Spotkanie Nad Morzem" Tagi dla tego testu: i danusia klasa czwarta lektura elzaSprawdzian wiadomości z lektury "Spotkanie nad morzem" J. Korczakowskiej Imię i nazwisko ucznia, klasa.. Zawiera nieodpowiednie tresci?. Podaj swoje imię:Spotkanie nad morzem - przetestuj swoją wiedzę.. A. nad morze.. Kiedy rozgrywa się akcja utworu "Spotkanie nad morzem"?. Z jakiego miasta pochodziła Danusia?. 3.Pani Ada Rudzka jest z zawodu: a)dziennikarką b)stomatologiem c)pisarkąWitaj na stronie Quizz.pl.. Lekcję zaczynamy od odczytania zadań domowych - opisów nadmorskiego krajobrazu..

Tym razem to Spotkanie nad morzem.

Rozwiąż test i przygotuj się na sprawdzian z języka polskiego.. Każdy znajdzie tutaj coś dla siebieSPOTKANIE NAD MORZEM.. Dziewczynka mieszka z rodzicami w Toruniu.Kliknij tutaj, aby dostać odpowiedź na pytanie ️ Opis Danusi Gawlikównej z lektury "Spotkanie nad morzem".. Kto wychowywał Elzę?. Zaznacz, aby zobaczyć wynik.. a) w góry b) nad jezioro c) nad morze 3) Z kim miała wyjechać Danusia?. Uczestnikiem konkursu może być każdy uczeń klasy IV.. Wersja I. Połącz strzałką imiona bohaterów z ich nazwiskami: Danuta.. Glowna bohaterka ksiazki miala na imie:plan wydarzen lektury "spotkanie nad morzem "mam takie zadanie domowe ulozyc plan wydarzen zznajdziesz quiz Spotkanie nad morzem 2.Spotkanie nad morzem - przetestuj swoja wiedze.. W dalszej kolejności odczytujemy przygotowane cytaty z książki.. 3.Główną bohaterką powieści "Spotkanie nad morzem" Jadwigi Korczakowskiej jest jedenastoletnia Danusia Gawlikówna.. Są rzeczy, które też możesz otagować Lektura spotkanie nad morzem test?. Zbyt było pusto.Pomysł na omówienie m.in. książki Jadwigi Korczakowej Spotkanie nad morzem oraz na lekcję wychowawczą, która ma na celu uwrażliwienie uczniów na innych, np. na osoby niepełnosprawne..

Test z treści Spotkanie nad morzem.

Jak nazywa się główna bohaterka książki i skąd jest?. Załóż własny blog!usunac testy, ktore opublikowales (lub testy, ktore uwazasz za niewlasciwe), skontaktuj sie z nami.. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest znajomość książki Jadwigi Korczakowskiej pt. "Spotkanie nad morzem".. a) z koleżanką b) sama c) z rodzicami 4) Jak nazywała się Pani, do której wyjechała Danka?Kolejny test z serii lektur.. wygląd itp.Jadwiga Korczakowska "Spotkanie nad morzem" - charakterystyka Danusi.Uwaga!. 1.Danka Gawlik mieszka wraz z rodzicami w: a)Warszawie b)Krakowie c)Toruniu.. Test wiedzy o książce "Spotkanie nad morzem" Jadwigi Korczakowskiej.. 1.Dokąd wyjechała Danusia w czasie wakacji.. Pod wplywam znajomosci z nia zmienia swoj stosunek do otoczenia, Elza.. Kim z zawodu była pani Ada?. Przekonaj się czy wiadomości, które posiadasz są wystarczające do zbliżającego się sprawdzianu z lektury "Spotkanie nad morzem" J. Korczakowskiej.Zadanie klasowe - kl. IV sprawdzające znajomość lektury "Spotkanie nad morzem" Jadwigi Korczakowskiej i umiejętność redagowania wybranych form wypowiedzi.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.Wyświetlony: 61086 razy Test z lektury "Spotkanie nad morzem" J. Korczakowskiej..

9.Test z książki "Spotkanie nad morzem".

Dlaczego Danka pojechała nad morze?. Brakuje odpowiedzi.. Czy się nauczyła.. a. nie da się ustalić czasu, b. w czasach współczesnych, c. w bardzo odległych czasach.. a) Daria b) Danka, Danusia c) Dorota 2) Gdzie wyjechała dziewczynka?. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. U góry znajdziesz quiz Spotkanie nad morzem.. Korczakowska.Plik sprawdzian z spotkanie nad morzem.pdf na koncie użytkownika agarebeszko • Data dodania: 18 lut 2015"Spotkanie nad morzem" jest wzruszającą powieścią traktującą o wielu ważnych problemach, w tym ukazującą ogromną siłę przyjaźni i to jak bardzo może odmienić ona nasze życie.. Pytania testowe mają za zadanie sprawdzian Twojej wiedzy z określonej dziedziny, albo po prostu trochę rozrywki przy wypełnianiu ankiety online.. Tagi dla tego testu: humor, przyjaźń, podróże, opiekuńczość, morze.. Na stronie znajdziesz tysiące innych quizów, testów wiedzy i sprawdzianów na różne tematy.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.. Jak brzmiało pełne, prawdziwe imię Elzy?. Opaliła się, nabrała zdrowej cery i żywotności.. Rozpocznij test.. U gory znajdziesz quiz Spotkanie nad morzem.Czy sieCHCĘ MIEĆ PRZYJACIELA - Konkurs czytelniczy dla klas IV ze znajomości książki Jadwigi Korczakowskiej pt. "Spotkanie nad morzem" REGULAMIN 1..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt