Sprawdzian lektura dzieci z bullerbyn

Pobierz

Lisa, Bosse, Lasse, Britta, Anna i Olle mieli mnóstwo zabawnych, a czasem groźnych, przygód.. Rozwiąż test.TEST: Lektura dzieci z Bullerbyn: Część I. head2007 5 lat temu.. 19 Obserwuj autora Dodaj do ulubionych .. Głównymi bohaterami książki jest rodzeństwo Lisa, Lasse i Bosse, siostry Anna i Britta oraz jedynak Olle.. Uczniowie bardzo ładnie opowiadali ciekawe przygody bohaterów z Bullerbyn, poznali zwyczaje panujące w Szwecji.. Quiz wiedzy o lekturze "Lalka" Bolesława Prusa.. meraja folder klasa 3 Data dodania: 6 maj 2012.zwyczaje znajomosci zajeciaPlik Dzieci z Bullerbyn test.doc na koncie uzytkownika boulinka folder Bullerbyn Data dodania: 9 paz 2011 Wykorzystujemy pliki cookies i podobne technologie w celu usprawnienia korzystania z serwisu Chomikuj.pl oraz wyswietlenia reklam dopasowanych do Twoich Autorem książki jest : a) Hans Chrystian Andersen.. Potwierdź swoją osobowość przed wyświetleniem tego dokumentu.. Opowiada przygody małych dzieci przeżywających swoje dzieciństwo w małej wiosce Bullerbyn.. Streszczenia lektur.. a. pięć b. trzy c. siedemDzieci z Bullerbyn - quiz.. Opowiada o grupce dzieci, które przeżywają przygody oraz odkrywają nowe rzeczy podczas zabaw oraz wycieczek.. Czy odpowiesz na każde pytanie dotyczące perypetii grupy szwedzkich dzieci z trzech sąsiadujących ze sobą zagród w Bullerbyn?.

Czy podobała Ci się lektura pt. "Dzieci z Bullerbyn"?

Dzieci chodziły do szkoły w Starej Wsi.. Zacz ęły si ę wakacje.. Pobierz plik pdf.Dzieci z Bullerbyn .. Skomentuj.. Sprawdź czy dobrze znasz ich perypetie oraz ich rodziny.. Udostępnij.. Quiz w Poczekalni.. Zawiera nieodpowiednie treści?. 14.Środki dydaktyczne: lektura "Dzieci z Bullerbyn", arkusz szarego papie ru, kolorowe pisaki, karteczki ze zdaniami do zabawy "Prawda - Fałsz", p lansza "Prawda - Fałsz", arkusze papieru z bohaterem z Bullerbyn do pracy w grupie, kartoniki z cechami charakteru w kopertach do pracy w grupie, krzy żówki, plansze na temat listu .W Bullerbyn nie było szkoły.. Mam siedem lat i wkrótce skończę osiem.. ?Jest to książka napisana przez Astrid Lindgren w 1947.. Aktualności Szkoła Rekrutacja Metoda Galeria Przedszkole Kontakt .. ZAPISZ SIĘ!. Jaką pracę wykonywały wszystkie dzieci z Bullerbyn w czasie wakacji za które dostawały pieniądze?. Pytania te pozwolą Ci powtórzyć najważniejsze informacje z książki i przygotować się na zajęcia.Pytania do lektury: Dzieci z BullerbynSprawdzian wiadomości z lektury pt. "Dzieci z Bullerbyn" 100% average accuracy.. Lisa 4) Ile zagród było w Bullerbyn?. Astrid Lindgren.Streszczenie.. 1; 3; 4; Sprawdź się w poniższych tematach: "Lalka" Bolesława Prusa.. a) gwiazdki b) serduszka c) koszyczki Część II " Jest już nas siedmioro w Bullerbyn" 1. wg Mzmagdazielinsk.Astrid Lindgren, "Dzieci z Bullerbyn" - test z lektury..

Jakie ozdoby robiły dzieci z Bullerbyn na choinkę?

Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek - test wyboru by Jaszecka: Dodawanie liczb trzycyfrowych nr 4 by Dagmara88:Lektura zachwyciła uczniów, co było widać podczas zajęć i swobodnych rozmów.. Fabuła książki rozgrywa się w Bullerbyn, niewielkiej osadzie w Szwecji.. Wydawca zezwala na kopiowanie zadan przez dyrektorow szkol bioracych udzial.. Pewna dziewczynka o imieniu Lisa ma siedem lat i mieszka w Bullerbyn - niedużej .Dzieci z Bullerbyn.. Akcja utworu rozgrywa się :1) Autorką książki pod tytułem "Dzieci z Bullerbyn", jest: a. Lucy Montgomery b. Astrid Lindgren c. Mira Jaworczakowa 2) Z ilu części składa się książka: a. dwóch b. trzech c. czterech 3) Jak ma na imię narratorka książki, jedna z bohaterek?. Jestem dziewczynką, to chyba od razu widać z imienia.. Jaki coroczny konkurs przed Gwiazdką urządzały dla całej wsi dzieci z Bullerbyn, w którym nagrodą .. "Dzieci z Bullerbyn" to lektura sugerowana dla klasy 3. a) pierniczki b) ciasteczka c) makowiec 2.. Czasem mama mówi: - Jesteś dużą córeczką mamy, możesz więc chyba dzisiaj wytrzeć naczynia.. Czasem zaś Lasse i Bosse mówią: - Takie brzdące nie mogą się z nami bawić w Indian.Pytania dotyczące lektury "Dzieci z Bullerbyn" Odkryj karty..

Co piekły dzieci z Bullerbyn przed Gwiazdką?

.Lektura ,,Dzieci z Bullerbyn; .. 3- Praca z lekturą ,,Dzieci z Bullerbyn" Zdrobnienia i zgrubienia - karta pracy po prezentacji Zdrobnienia - karta pracy z Bullerbyn.. na całym świecie, pozwoli ci sprawdzić, jak dobrze pamiętasz losy tych wyjątkowych bohaterów.. Dzieci z Bullerbyn.. Henryk Sienkiewicz.. Sprawdź swoją znajomość książki i rozwiąż test z lektury Dzieci z Bullerbyn Astrid Lindgren.. Dostępne są następujące arkusze do wydruku: Sprawdzamy znajomość tekstu - Quiz // odp.. .Test sprawdzający znajomość lektury pt. "Dzieci z Bullerbyn" - klasa III.. a) kosiły trawę b) zbierały truskawki c) plewiły rzepę.. Zaznacz poprawną odpowiedź, aby przejść do następnego pytania.. w programie Ogolnopolski Sprawdzian Kompetencji Trzecioklasisty z OPERONEM.Plik sprawdzian po kl.3 cz.a humanistyczna.pdf na koncie uzytkownika.. a) Astrid Lindgren b) Maria Konopnicka c) Hans Chrystian Andersen d) Tove Jonson 2) Kto opowiada przygody mieszkańców Bullerbyn a) Anna b) Britta c) Lisa d) Lasse 3) Co Szwedzi wkładają do wigilijnej kaszy?Lista pytań z lektury Dzieci z Bullerbyn.. Jesteś gotowy na nasz test?Dzieci z Bullerbyn- test znajomości lekturyJak dobrze znasz Dzieci z Bullerbyn..

7,7 / 10 ... Olle literatura dziecięca lektura .

Od tego czasu zobaczyło go już 3,631 osób, 1289 z nich pobrało dokument.. wg Katarzyna.. Ile zagród liczy osada Bullerbyn?. Książka "Dzieci z Bullerbyn" została napisana przez Astrid Lindgren w roku 1947.. Użytkownik kamilant wgrał ten materiał 11 miesiące temu.. W ostatni dzie ń szkoły, przed wakacjami dzieci pi ęknie udekorowały klas ę kwiatami i musiały zda ć egzamin.. "Dzieci z Bullerbyn" czytane są z przyjemnością przez kolejne pokolenia.. Inne quizy ze znajomości lektur znajdziecie TUTAJ.1) Kto jest autorem książki "Dzieci z Bullerbyn"?. TEST "DZIECI Z BULLERBYN" Test.. Dzieci z Bullerbyn były za małe, jeszcze nie chodziły do szkoły.. która podbiła cały świat, każdy najzwyczajniejszy dzień sześciorga dzieci z małej szwedzkiej wioski przedstawiony jest jak najciekawsza przygoda.. Tekst z lukami - karta pracy.. Podkreśl właściwą odpowiedź.. Łowienie raków i chodzenie do szkoły, pielenie rzepy i Gwiazdka - wszystko staje się okazją .Dzieci z Bullerbyn notatka z lukami.doc.. b) Mira Jaworczakowa.. Test wiedzy z lektury Dzieci z Bullerbyn.. Dzieci pomagały rodzicom plewi ć rzep ę. Ka żde dziecko w Bullerbyn to robi.Książka opowiada o sześciorgu dzieci, które mieszkają w Bullerbyn: Lisa i jej bracia Lasse i Bosse oraz Olle i siostry Britta i Anna.Dzieci z Bullerbyn to powieść napisana w 1947 roku przez popularna szwedzką pisarkę dzieciecą.. Dzieci z Bullerbyn - ikony Rysunek z opisami.. 38-480 Rymanów, ul.Kto jest autorem "Dzieci z Bullerbyn?. Wszyscy otrzymali bardzo dobre świadectwa.. Małgorzata Musierowicz.. Z ilu części składa się książka?. Dzieci , jak zawsze wykonały szereg kart pracy związanych z lekturą, krzyżówki, łamigłówki.MY - DZIECI Z BULLERBYN Nazywam się Lisa.. Rozwiąż test!Test ze znajomości "Dzieci z Bullerbyn", lektury uwielbianej przez dzieci (i dorosłych!). Streszczenie fabuły Książka jest .Dzieci z Bullerbyn.pdf.. pytanie 1 z 10.. Podczas odgadywania możesz użyć koła, ale pamiętaj, że pomniejszy to Twój wynik końcowy.25..


wave

Komentarze

Brak komentarzy.
Regulamin | Kontakt